Welcome to FXVC

We are glad that you would like to use FXVC for online trading.
Unfortunately, Finteractive Limited is not permitted to provide regulated financial services to residents of the United Kingdom.

Already have an account?
Witamy w FXVC

Gstaad Brokers Ltd jest regulowana przez FSA Seychelles z nr licencji: SD071.
Po kliknięciu „Chcę kontynuować” nastąpi przekierowanie na stronę Gstaad Brokers Ltd i użytkownik potwierdza, że przeczytał i zrozumiał niniejsze zawiadomienie i odwiedza tę stronę z własnej inicjatywy bez zachęty i/lub nakłaniania ze strony Gstaad Brokers Ltd i/lub któregokolwiek z jej przedstawicieli.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ponad 200 popularnych zasobów
Kompleksowe narzędzia analityczne
Szybki i prosty proces wpłaty
Wysoka ochrona bezpieczeństwa konta
Jasne i uczciwe ceny
Dostosowany interfejs

Wysoka ochrona

Dbanie o bezpieczeństwo informacji i funduszy naszych klientów jest naszym priorytetem. Wybierając platformę handlową, należy mieć równie wysokie ambicje.

Przestrzegamy ścisłych wytycznych PSK (Poznaj Swojego Klienta) ustanowionych przez organy regulacyjne, aby zapobiegać praniu pieniędzy i fałszowaniu tożsamości.

Wdrożyliśmy zaawansowane systemy zabezpieczeń, aby chronić Twoje dane osobowe i finansowe.

Ponadto współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi, aby zapewnić bezpieczeństwo środków znajdujących się na rachunkach.

Czy wiesz, że...

FXVC jest regulowane i nadzorowane przez Financial Services Authority of Seychelles licencja nrSD071.
Zależy nam na ochronie interesów i bezpieczeństwa naszych inwestorów.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Szybka realizacja

Zapewniamy sprawną realizację popartą naszymi obszernymi kanałami cenowymi, dzięki czemu użytkownik może szybko i precyzyjnie realizować swoje plany inwestycyjne.

Zaawansowane funkcje naszej platformy umożliwiają przeprowadzanie transakcji łatwo i szybko.

Dołącz do naszej społeczności na Telegramie

Nasza społeczność na Telegramie szybko się rozwija, dołącz do tysiąca inwestorów i uzyskaj dostęp do wyłącznych powiadomień z rynku z każdego miejsca i o każdym czasie.

Dołącz do nas

Pracuj z nami

FXVC oferuje niesamowite środowisko pracy, które inspiruje do dokonania zmiany. Poszukujemy wysoce zmotywowanych osób, aby dołączyły do naszego dynamicznego i kreatywnego zespołu. Zapewniamy przestrzeń do rozwoju i możliwość uczenia się od najlepszych w branży. Dołącz do nas.
Zobacz nasze oferty pracy