Welcome to FXVC

We are glad that you would like to use FXVC for online trading.
Unfortunately, Finteractive Limited is not permitted to provide regulated financial services to residents of the United Kingdom.

Already have an account?
Witamy w FXVC

Gstaad Brokers Ltd jest regulowana przez FSA Seychelles z nr licencji: SD071.
Po kliknięciu „Chcę kontynuować” nastąpi przekierowanie na stronę Gstaad Brokers Ltd i użytkownik potwierdza, że przeczytał i zrozumiał niniejsze zawiadomienie i odwiedza tę stronę z własnej inicjatywy bez zachęty i/lub nakłaniania ze strony Gstaad Brokers Ltd i/lub któregokolwiek z jej przedstawicieli.

  • Funding
  • Open Account
  • Platform
  • Support
  • Trading
  • Funding
  • Open Account
  • Platform
  • Support
  • Trading
Co powinienem zrobić, jeśli nie otrzymam mojej wypłaty?

Jeśli złożyłeś wniosek o wypłatę za pomocą przelewu bankowego i nie otrzymałeś środków w ciągu 5 dni roboczych, skontaktuj się z naszym działem pomocy, a my prześlemy Ci kopię przelewu Swift.

Jeśli zleciłeś wypłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej i nie otrzymałeś środków w ciągu 10 dni roboczych, skontaktuj się z naszym działem pomocy , a otrzymasz od nas numer ARN.

Dlaczego moja wpłata za pomocą karty kredytowej lub debetowej została odrzucona?

Istnieje kilka powodów, dla których Twoja karta kredytowa lub debetowa mogła zostać odrzucona. Być może przekroczyłeś dzienny limit transakcji lub dostępną kwotę kredytu lub debetu na karcie. Ewentualnie mogłeś wpisać nieprawidłową cyfrę w numerze karty, dacie ważności lub kodzie CVV. Dlatego też należy sprawdzić czy dane te zostały wpisane poprawnie.

Należy również sprawdzić czy Twoja karta jest nadal ważna. Na koniec skontaktuj się z wydawcą karty, aby upewnić się, że Twoja karta została autoryzowana do dokonywania transakcji online i że nie ma żadnych zabezpieczeń, które uniemożliwiają nam jej obciążenie. Jeśli problem nadal będzie się utrzymywał, prosimy o kontakt z naszym działem pomocy

Jak długo mam czekać, aż moja wypłata zostanie przelana na moje konto?

Żądania wypłaty są przetwarzane przez nasz Dział Obsługi Klienta w ciągu 1 dnia roboczego. Jednakże czas wymagany do przelania środków będzie różny w zależności od Twojej metody płatności.

Wypłaty przelewane za pomocą międzynarodowego przelewu bankowego mogą dotrzeć na konto po 3-5 dniach. SEPA oraz lokalne przelewy bankowe mogą potrwać do 2 dni roboczych.

Wypłaty za pomocą karty mogą potrwać od 5 do 7 dni Wszystkie wypłaty z innych metod płatności są zwykle odbierane w ciągu 1 dnia roboczego.

Jak dokonać wpłaty?

Oferujemy kilka możliwości wpłaty pieniędzy na Twoje konto handlowe: Karta kredytowa, przelew bankowy, a także kilka form płatności elektronicznych. Najpierw należy zalogować się na swoje konto FXVC, a następnie przejść do sekcji „Wpłata” Kliknij preferowaną metodę płatności, wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić, dodaj szczegóły metody płatności w polach i kliknij „Wpłata”

Jak mogę dokonać wypłaty, jeśli karta, której użyłem do dokonania wpłaty, została anulowana lub jej ważność wygasła?

Po anulowaniu karty, banki są zobowiązane do umożliwienia ograniczonych typów transakcji, w tym zwrotów, zwykle przez co najmniej 6 miesięcy. Dlatego też należy wypłacić środki na kartę, która została użyta do dokonania wpłaty, nawet jeśli została ona anulowana. Otrzymasz środki na nową kartę, która jest powiązana z tym samym kontem bankowym co poprzednia, anulowana karta. Jeśli konto bankowe powiązane z kartą zostało zamknięte, należy przesłać potwierdzenie jego zamknięcia do działu pomocy

Jakich metod mogę użyć do wpłaty środków na swoje konto FXVC?

Akceptujemy przelewy bankowe, karty kredytowe i debetowe, Neteller, Moneybookers i kilka innych metod dostępnych w Twoim kraju zamieszkania. Pamiętaj, że należy dokonać wypłaty w ten sam sposób, w jaki zasilasz swoje konto.

 

Jakiej waluty mogę użyć do zasilenia swojego konta FXVC?

Klienci mogą zasilać konta w: USD, EUR i GBP. Należy pamiętać, że jeśli przelewasz środki w innej walucie ze swojego konta FXVC, zostaną one przeliczone na walutę Twojego konta po kursie wymiany obowiązującym w momencie transakcji. Dlatego też sugerujemy otwarcie swojego konta FXVC w tej samej walucie co przy zasilaniu i wypłacie środków.

Co mam zrobić jeśli nie będę mógł się zarejestrować?

Należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta w FXVC. Zawsze służymy Ci pomocą. Można skontaktować się z nami poprzez e-mail , telefon lub przycisk Czat na żywo znajdujący się w dole strony.

 

Czy platforma handlowa jest bezpieczna?

FXVC stosuje wszelkie możliwe środki, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Korzystamy z akceptowanego na całym świecie systemu bezpieczeństwa SSL (Secure Sockets Layer), który szyfruje wszystkie płatności dokonywane kartą kredytową na Internecie. Jest to system automatyczny; jeśli przeglądarka użytkownika go nie obsługuje, to zostanie on o tym powiadomiony.

Czy wypłaty są opodatkowane?

Inwestorzy sami są odpowiedzialni za rozliczenia podatkowe z fiskusem. Więcej informacji znajduje się w naszej umowie.

Ile wynosi opłata rejestracyjna?

Nie ma opłaty rejestracyjnej.

Jak mogę się zarejestrować?

Rejestracja w FXVC jest niezwykle prosta:

1. Kliknij „Załóż konto” na stronie głównej.

2. Wpisz obowiązkowe dane.

3. Prześlij formularz.

4. Otrzymasz e-maila powitalnego, po którym możesz wpłacić zaliczkę i zacząć inwestować.

To wszystko. Witamy w FXVC!

Jak mogę zweryfikować swoje konto?

Do weryfikacji konta wymagane są następujące dokumenty:

Dokument tożsamości wydany przez rząd: kopia w kolorze ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, takiego jak prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport. Dokument musi być ważny. W przesłanej kopii musi znajdować się cały dokument, w tym imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, zdjęcie i data ważności.

Potwierdzenie miejsca zamieszkania: Kopia w kolorze ważnego rachunku za media jako dowód na potwierdzenie miejsca zamieszkania. Może to być żądanie zapłaty lub pokwitowanie wysłane na Twój adres, np. rachunek za wodę, prąd, gaz, Internet, telefon stacjonarny lub niedawno wystawiony wyciąg bankowy. Warunkiem jego zatwierdzenia jest wystawienie rachunku za media lub wyciągu bankowego w ciągu ostatnich 6 miesięcy od złożenia. W przesłanej kopii musi znajdować się cały dokument, w tym imię i nazwisko, adres, data wystawienia i logo przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.

Karta kredytowa: Jeśli do zasilenia konta użyto karty kredytowej, wymagamy kolorowych kopii przodu i tyłu karty. W zależności od metody wpłaty spółka zastrzega sobie prawo do zażądania dodatkowych dokumentów w celu prawidłowej weryfikacji klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Obsługą Klienta.

Jakiej waluty mogę użyć do przeprowadzania transakcji?

Można założyć konto w EUR, GBP lub USD.

Uwaga: po zarejestrowaniu konta, nie można zmienić wybranej waluty.

Co oznaczają kolory kursów na platformie transakcyjnej?

Zielony oznacza wzrost, a czerwony spadek cen.

Co to jest instrument bazowy?

Jest to towar, indeks, akcje, para walutowa lub inne aktywa finansowe, które stanowią podstawę do stworzenia opcji.

Czy muszę zainstalować oprogramowanie?

Nie, FXVC to internetowa platforma transakcyjna, co oznacza, że możesz zalogować się na swoje konto i handlować na dowolnym urządzeniu posiadającym połączenie z internetem.

Gdzie mogę zobaczyć dokładne godziny transakcji dla każdego aktywa?

Szczegółowa lista wszystkich naszych dostępnych aktywów, ich opis, czas wygaśnięcia, symbol i godziny transakcji są przedstawione na stronie Indeksu aktywów, do której łącze znajduje się na dole strony głównej.

Gdzie mogę zobaczyć moją historię transakcji?

Wszystkie wpłaty, wypłaty i historię portfela można wyświetlić w sekcji Moje konto. W tym celu należy zalogować się na swoje konto i wybrać informacje, które chcesz wyświetlić.

Jaki jest czas pokazany na tej stronie?

Czas jest ustawiony na czas centralny +0 i jest zsynchronizowany z czasem giełdy.

Co należy zrobić jeśli zapomni się swojego hasła?

Należy kliknąć „Nie pamiętasz hasła?”, a zostanie wydane nowe hasło, które zostanie przesłane na Twojego e-maila.

Jak mogę się z wami skontaktować?

Dział wsparcia FXVC jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie korzystając z danych podanych w zakładce Kontakt

Jak mogę zaktualizować swoje dane osobowe?

Możesz zaktualizować swoje dane osobowe, przechodząc do Aktualizuj szczegóły lub kontaktując się z naszym działem pomocy drogą e-mailową

Jak mogę złożyć skargę?

W przypadku jakichkolwiek skarg należy skontaktować się z obsługą klienta w dziale pomocy

Czym jest czas wygaśnięcia?

Czas wygaśnięcia może odnosić się albo do czasu, w którym zlecenie jest zamykane przez inwestora, albo do czasu zakończenia kontraktu, w przypadku aktywów z określonymi okresami otwarcia i zamknięcia. Te aktywa są zwykle towarami.

Czym jest kurs wygaśnięcia?

Kurs wygaśnięcia to cena aktywów w momencie zamknięcia transakcji. Twoja transakcja jest opłacalna, jeśli cena SPRZEDAŻY twojego aktywa przy zamknięciu transakcji jest wyższa niż cena ZAKUPU minus spread, który obowiązywał na początku zlecenia.

Czym jest rolowanie?

Rolowanie to okres, w którym jeden dzień handlowy przechodzi w kolejny, co następuje o godz. 17:00 czasu wschodniego. Może również odnosić się do odsetek naliczonych lub obciążonych na pozycjach otwartych w momencie zmiany dnia handlowego.

Dlaczego nie mogę przeprowadzić transakcji?

Jeśli nie jesteś w stanie dokonać transakcji, najpierw sprawdź, czy masz wystarczające środki na koncie i czy aktywa są obecnie dostępne do aktywnego handlu.

Dlaczego stawki nadal się zmieniają, zanim podejmę decyzję?

Handel kontraktami CFD to dynamiczny rynek, na którym ceny stale się zmieniają. Platforma aktualizuje się o najnowsze ceny dostępne w naszym kanale.

Jak mogę przeprowadzić transakcję?

Można złożyć zamówienie w trzech prostych krokach po zalogowaniu się na platformę:

1. Wybierz swoje aktywa

2. Wybierz czy chcesz KUPIĆ czy SPRZEDAĆ

3. Zdecyduj odnośnie kwoty inwestycji

Jak ustalane są stawki?

Stawki to notowane ceny aktywów bazowych. Stawka oparta jest na kanałach na żywo. Należy pamiętać, że stawki nie zawsze odzwierciedlają dokładne ceny rynkowe – mogą się różnić nawet o kilka pipsów.

Jakie zwroty uzyskam w przypadku zyskownej inwestycji?

Zwroty z kontraktów CFD opierają się na wielkości Twojego zamówienia i różnicy między ceną aktywów w momencie otwarcia zlecenia oraz jego zamknięcia. Aby określić swój zysk, należy odjąć cenę ZAKUPU od ceny SPRZEDAŻY, a następnie pomnożyć tę kwotę przez liczbę zakupionych aktywów.

Główna stopka

2021 © FXVC. All rights reserved. Join our community in Telegram.

FXVC jest nazwą handlową:

Finteractive Ltd jest spółką założoną na Cyprze z numerem rejestracji HE325259, upoważnioną i regulowaną przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) na podstawie licencji nr 238/14, z zarejestrowanym adresem w Glastonos 116 M.Kyprianou House, piętro 3 i 4, 3032, Limassol Cypr i adresem biznesowym w Glastonos 110 róg ulicy Mesolongiou, Ayias Trias 3032, Limassol Cypr.(dalej jako „Finteractive Ltd”).

Gstaad Brokers Ltd spółka założona na Seszelach pod numerem 8424230-1, regulowana przez Financial Services Authority of Seychelles (FSA) z licencją nr. SD071, z siedzibą pod adresem Kingsgate House, Independence Avenue, Victoria Mahe, Seszele, Pierwsze Piętro, Pokój 12, oraz adresem prowadzenia działalności: Office 1, Pokój 5, Drugie Piętro, Olivier Maradan Building, Victoria, Mahe, Seszele oferuje usługi przetwarzania płatności w odniesieniu do depozytów kart za pośrednictwem Finteractive Ltd.Przetwarzanie płatności Gstaad Brokers Ltd w odniesieniu do depozytów kartowych jest oferowane poprzez Finteractive Ltd. Finteractive Ltd i Winquish Limited, spółka zarejestrowana na Gibraltarze, z numerem rejestracyjnym 120567 i siedzibą w Madison Building, Midtown, Queensway, Gibraltar, działają jako agenci płatności Gstaad Brokers Ltd.

Ostrzeżenie na temat ryzyka: Kontrakty CFD to złożone produkty i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu użycia dźwigni finansowej. Musisz ocenić, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy poradzisz sobie finansowo z wysokim ryzykiem utraty środków.