Welcome to FXVC

We are glad that you would like to use FXVC for online trading.
Unfortunately, Finteractive Limited is not permitted to provide regulated financial services to residents of the United Kingdom.

Already have an account?
Witamy w FXVC

Gstaad Brokers Ltd jest regulowana przez FSA Seychelles z nr licencji: SD071.
Po kliknięciu „Chcę kontynuować” nastąpi przekierowanie na stronę Gstaad Brokers Ltd i użytkownik potwierdza, że przeczytał i zrozumiał niniejsze zawiadomienie i odwiedza tę stronę z własnej inicjatywy bez zachęty i/lub nakłaniania ze strony Gstaad Brokers Ltd i/lub któregokolwiek z jej przedstawicieli.

Wpłaty:

Metody płatności
Waluta
Opłaty lub prowizje
Czas przetwarzania
Organ regulacyjny
Zasil teraz
Visa Visa
EUR/USD/GBP
Brak prowizji
Natychmiast
Mastercard Mastercard
EUR/USD/GBP
Brak prowizji
Natychmiast
Maestro Maestro
EUR/USD/GBP
Brak prowizji
Natychmiast
Wire Transfer Wire Transfer
EUR/USD/GBP
Brak prowizji
W ciągu 2- 5 dni roboczych

FXVC nie pobiera opłat za przelewy bankowe. Jednak bank wysyłający oraz bank otrzymujący mogą pobierać opłaty zgodnie z własną strukturą opłat.

Wypłaty:

Metody wypłaty środków
Waluta
Opłaty lub prowizje
Czas przetwarzania
VISA
EUR/USD/GBP
(Minimum €/$/₤ 35)
Do 24 godzin
Mastercard
EUR/USD/GBP
(Minimum €/$/₤ 35)
Do 24 godzin
Maestro
EUR/USD/GBP
(Minimum €/$/₤ 35)
Do 24 godzin
Bank Wire Transfer
EUR/USD/GBP
(Minimum €/$/₤ 35)
Do 24 godzin

Więcej informacji

Szacowany czas wymagany do otrzymania wypłaty różni się w zależności od dostawcy płatności.
Mogą obowiązywać opłaty pośrednika lub banku beneficjenta
Podane czasy przetwarzania mają charakter orientacyjny i FXVC nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia w przetwarzaniu, jeśli to opóźnienie pozostaje poza kontrolą FXVC
Kiedy wypłacasz środki ze swojego konta FXVC, wymagana minimalna kwota wypłaty wynosi 50,00 €, $ lub £. Dokładna kwota minimum będzie oparta na nominale waluty konta klienta

Główna stopka

2021 © FXVC. All rights reserved. Join our community in Telegram.

FXVC jest nazwą handlową:

Finteractive Ltd jest spółką założoną na Cyprze z numerem rejestracji HE325259, upoważnioną i regulowaną przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC) na podstawie licencji nr 238/14, z zarejestrowanym adresem w Glastonos 116 M.Kyprianou House, piętro 3 i 4, 3032, Limassol Cypr i adresem biznesowym w Glastonos 110 róg ulicy Mesolongiou, Ayias Trias 3032, Limassol Cypr.(dalej jako „Finteractive Ltd”).

Gstaad Brokers Ltd spółka założona na Seszelach pod numerem 8424230-1, regulowana przez Financial Services Authority of Seychelles (FSA) z licencją nr. SD071, z siedzibą pod adresem Kingsgate House, Independence Avenue, Victoria Mahe, Seszele, Pierwsze Piętro, Pokój 12, oraz adresem prowadzenia działalności: Office 1, Pokój 5, Drugie Piętro, Olivier Maradan Building, Victoria, Mahe, Seszele oferuje usługi przetwarzania płatności w odniesieniu do depozytów kart za pośrednictwem Finteractive Ltd.Przetwarzanie płatności Gstaad Brokers Ltd w odniesieniu do depozytów kartowych jest oferowane poprzez Finteractive Ltd. Finteractive Ltd i Winquish Limited, spółka zarejestrowana na Gibraltarze, z numerem rejestracyjnym 120567 i siedzibą w Madison Building, Midtown, Queensway, Gibraltar, działają jako agenci płatności Gstaad Brokers Ltd.

Ostrzeżenie na temat ryzyka: Kontrakty CFD to złożone produkty i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu użycia dźwigni finansowej. Musisz ocenić, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy poradzisz sobie finansowo z wysokim ryzykiem utraty środków.